Ostatní služby

Klempířské a lakýrnické služby

Může se stát, že jako úplně první krok je potřeba práce lakovny nebo přímo klempírny. To u nás není žádný problém. Jsme schopni zastat i tyto činnosti ve spřátelených lakovnách. O shodu odstínu barvy se nemusíte obávat, vše je měřeno spektrofotometrem s následnou kontrolou. 


Postup je následující:

Určí se míra poškození a vhodný postup opravy. Pokud je to možné, nesundáváme díl z auta, ale oprava probíhá přímo na voze (i kvůli následnému spasování dílu zpět). Záleží na rozsahu opravy, ale nejčastější postup je zbroušení místa, aplikace několika tmelů, nanesení plniče nebo stříkacího tmelu, dokonalé zbroušení a příprava na barvu a lak, pečlivý výběr odstínu barvy s následnou aplikací. Finále spočívá v nanešení bezbarvého krycího laku. Pokud je to po zaschnutí nutné, lak je ještě doleští do dokonalého lesku. Následuje závěrečná kontrola práce. Dodržují je všechny technologické i emisní postupy. Používají se prostředky a materiály od koncernu PPG, čili kvalita a životnost je zaručena. 
Rozleštění světlometů

Rozleštíme Vaše světlomety do původního stavu, abyste zase v noci pořádně viděli, neměli problémy na STK a dali Vašemu auto opět nádech. Práce spočívá v zbroušení škrábanců a tzv. ,,napečené" vrstvy. Potom následuje vícekrokové leštění dokud není povrch světlometu nádherně průhledný. V případě, že chcete následně světla ochránit na co nejdelší dobu, nabízíme profesionální aplikaci dvou vrstev vysoce kvalitního čirého laku. Je to nejlepší ochrana jakou můžete zvolit.


Mytí motoru a motorového prostoru

Opět pomocí Surfex od Bilt Hamber v poměru 1:5. Následně ošetříme plastové kryty a díly.Vyčištění dětské autosedačky

S použitím detailingového štětce důkladně vyluxujeme. Používáme opravdu šetrné čistící prostředky a nevynecháme žádný kout ani skulinu, přestože většina sedaček je velice členitá. Téměř vždy se používá tepovač pro dokonalé vyčištění měkkých materiálů.