Časté dotazy

1. Co je ruční mytí a proč nejezdit do kartáčových myček?

Ruční mytí je základní péče o Vaše vozidlo. Umyje se důkladně exteriér a vyčistí se vnitřek auta. Rozhodně ruční mytí nespojujte s kartáčovou myčkou, která vozidlo neumyje úplně všude a už vůbec ne důkladně a šetrně. Naopak. Zanechá po sobě akorát škrábance a hologramy. Více o ručním mytí →  zde.


2. Co je to detailing a proč si vůbec službu objednat?

Detailing je precizní a důkladná péče o Váš automobil, motorku, autobus, loď atd. Je to vlastně druh umění. Jedná se o dokonalé umytí, vyčištění, rozleštění a následnou aplikaci ochran v podobě sealentů, vosků až po keramickou ochranu. V případě kompletních renovací, např. veteránů nebo vozidel dlouhodobě odstavených či nalezených, je cílem navrátit původní stav laku, interiéru a všech dílů. Následným pravidelným detailingem se stav dále udržuje, protože časem se na karoserii objevují další nové nečistoty a vady v podobě polétavé rzi, asfaltových teček a škrábanců a hologramů z kartáčových myček. Proč tedy investovat do automobilu Vaše peníze? Protože udržíme Vaše vozidlo vizuálně déle ve formě a to se potom velmi odráží i na jeho celkové ceně.


3. Prodávám auto. Jaký program mi doporučíte, aby vozidlo stouplo na ceně?

Doporučujeme určitě minimálně program Detailing - KOMPLET.


4. Jaké prostředky a autokosmetiku používáme?

Na to je jednoduchá odpověď. Používáme pouze kvalitní a ověřenou autokosmetiku, Stejně tak i prostředky a stroje. A to vše stmelíme nejnovějšími a efektivními postupy a metodami. Značky jako Auto Finesse, 3M, Rupes, Farécla, Bosch, Karcher a Chemical Guys patří u nás k těm nejpoužívanějším.